Ten fotograf wygląda na 25 lat, ale ma znacznie więcej. Chuando Tan podbija Instagram

Żadnych zmarszczek, a muskulatura jak u kulturysty. Tak wygląda pochodzący z Tajwanu fotograf mody, który podbija Instagram. To jednak jego wiek wprawia w osłupienie.

Chuando Tan fotograf, który się nie starzeje 

Chuando Tan to pochodzący z Singapuru fotograf mody, który zachwyca swoim młodym wyglądem i muskulaturą. Mężczyzna często staje też po drugiej stronie aparatu, jako model. Trudno się temu dziwić, bo ma do tego predyspozycje. 

 

Można pomyśleć, że jest to historia jak każda inna, ale jest w niej coś, co was z pewnością zaskoczy. Wiek Azjaty! Internauci dają mu maksymalnie 25 lat, a on ma o połowę więcej. 

Chuando Tan ma 52 lata 

52 lata, to właśnie tyle ma Chuando Tan! Jego fani na Instargamie nie dowierzają i przecierają oczy ze zdumienia. Do tej pory nie wiadomo w czym tkwi sekret młodości Azjaty. Możemy podejrzewać, że ogromny wpływ na jego wygląd ma dieta, a także regularne treningi. W końcu taka muskulatura, którą prezentuje fotograf nie bierze się znikąd. Na swoim Instagramie ma już ponad 1,1 miliona fanów, ale liczba ta stale rośnie. 

 

Pod fotkami kobiety z całego świata zachwycają się nad jego wyglądem komentując: "Jak młody Bóg!". Nie sposób się z tym nie zgodzić. 

 

Nie tylko mięśnie, ale również idealnie gładka twarz wzbudza zachwyt internautów. Photoshop, maseczki, joga twarzy, a może po prostu dobre geny? W jednym z wywiadów Chudando zdradził, że to kwestia diety i aktywności fizycznej. 

Jego zdjęcia obiegły internet, a on stał się prawdziwą gwiazdą, do tego stopnia, że sam pojawia się na okładach. Seksowny? 

 
 
 
 
Więcej o:
Komentarze (70)
Ten fotograf wygląda na 25 lat, ale ma znacznie więcej. Chuando Tan podbija Instagram
Zaloguj się
 • sekanx

  Oceniono 55 razy 55

  Ja mam 56 lat, a wyglądam na 65. To nic trudnego.

 • uploadhelski

  Oceniono 19 razy 17

  No to udalo sie wam zdolowac Krzysia Ibisza przed Swietami :(

 • alanzk

  Oceniono 15 razy 15

  Internauci dają mu maksymalnie 25 lat, a on ma o połowę więcej. 
  Aha.

 • thea19

  Oceniono 15 razy 13

  "Internauci dają mu maksymalnie 25 lat, a on ma o połowę więcej" z tego ma wyjsc 52? zdradzcie mi, orly matematyczne, jak to policzyliscie.

 • adrianos99

  Oceniono 19 razy 11

  Ale po ..uj? Dla kasy czy w celach rozpłodowych w celu zdobycia partnerki o lepszych genach?

  Bo jak za 20 lat umrze to będzie wyglądał jak martwy 45latek.

 • hubba-hubba

  Oceniono 10 razy 10

  Żółci są często tacy jacyś bezwiekowi, trudno często powiedzieć, ile który ma lat. Kobiet też to dotyczy, od dwudziestego do pięćdziesiątego roku życia prawie się nie zmieniają, szczególnie, gdy dbają o siebie. Takie geny i uroda.

 • ane.me

  Oceniono 8 razy 8

  Azjatycka rasa tu jest sekret wygladu , do tego jesli dbal te wszystkie lata o siebe to takie sa rezultaty
  Ja mam 51 a daja mi jakies 36/38 tez sie ciesze

 • runfree

  Oceniono 10 razy 8

  dieta, ruch, genetyka, photoshop...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX