Chciałabyś ćwiczyć na siłowni, ale nie wiesz jak zacząć? Mamy na to sposób!

Pierwszy raz na siłowni zawsze wydaje się być najcięższy. Jak się przełamać i pozbyć obaw przed pierwszą wizytą w klubie fitness? Mamy na to sposób!

Dobrym pomysłem jest wynajęcie trenera personalnego. Ta opcja może wydawać się kosztowna, jednak warto potraktować ją jako dobrą inwestycję w przyszłość. Bardzo ciekawą ofertę dla rozpoczynających korzystanie z siłowni ma np. sieć Jatomi Fitness. Każdy kto przyjdzie do klubu pierwszy raz, ma na starcie jedno bezpłatne spotkanie z trenerem gratis.

Jatomi FitnessJatomi Fitness Adam Kozlowski

Na początku trener pomoże Ci ustalić cel treningów, wskaże narzędzia, które mogą Ci pomóc w jego realizacji i przeprowadzi z Tobą trening wprowadzający, podczas którego zapoznasz się z dostępnymi w klubie sprzętami.

Jeśli wciąż nie czujesz się pewnie sama na siłowni – świetnym pomysłem będzie kontynuacja ćwiczeń pod okiem trenera przynajmniej przez kilka kolejnych wizyt. Oceni on Twoją kondycję, dobierze indywidualny trening, a także poprawi ewentualne błędy w wykonywaniu ćwiczeń.

Jatomi FitnessJatomi Fitness Jatomi Fitness

Jeśli chociaż raz byłaś na siłowni – z pewnością spotkałaś się z sytuacją że omijałaś jakieś sprzęty do ćwiczeń, ponieważ nie wiedziałaś jak z nich korzystać. Ludzie często mają obawy, że się ośmieszą lub nie będą wiedzieli co zrobić z konkretną maszyną. Tu znowu potwierdza się myśl, że warto skorzystać z usług trenera personalnego, który w bezpieczny sposób zapozna nas z nieznanymi narzędziami i pokaże co dzięki nim możemy osiągnąć.

Jatomi FitnessJatomi Fitness Jatomi Fitness

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze sportem, czy jesteś już zaawansowanym miłośnikiem fitnessu, konsultacja z trenerem od czasu do czasu jest naprawdę świetną inwestycją.

Jatomi FitnessJatomi Fitness Jatomi Fitness