Agnieszka Kotońska schudła prawie 30 kilogramów. Komentatorka z "Gogglebox" wygląda świetnie. "Nie było łatwo - łzy, pot i złość na samą siebie"

Agnieszka Kotońska to jedna z komentatorek występujących w popularnym programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatnio wyznała, jak udało się jej schudnąć [prawie 30 kilogramów.

Agnieszka Kotońska dała się poznać jako komentatorka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sympatię widzów zdobyła dzięki celnym i błyskotliwym żartom. Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami sposobem na idealną sylwetkę. Gwiazda show schudła niecałe 30 kilogramów i wygląda teraz rewelacyjnie. 

Agnieszka Kotońska schudła prawie 30 kilogramów

Agnieszka Kotońska zmieniła się na przestrzeni kolejnych sezonów "Goggleboxa". Widzowie i jej instagramowi fani mogli na bieżąco oglądać jej instagramową przemianę. Dopiero niedawno Kotońska postanowiła zabrać głos i wyznała, jak udało się jej tak dużo schudnąć. Jej sposób nie jest wcale trudny, a - jak widać - niezwykle skuteczny. 

 
Tak tak, jadłam nawet po nocach, tłumacząc sobie, że głodna przecież spać nie pójdę, bo nie zasnę! Jakiekolwiek ćwiczenia czy jazda na rowerze były po prostu dla mnie abstrakcją. Kiedyś jak chodziłam do szkoły to unikałam wf, więc na stare lata mam się gimnastykować

- napisała pod zamieszczonym zdjęciem swojej metamorfozy. 

Agnieszka Kotońska zaczęła od delikatnych ćwiczeń w domu. Później przeszła do bardziej zaawansowanych treningów. Wykonywała je na siłowni i ani myślała o poddaniu się. 

Pomału zaczęłam zdrowo jeść - warzywa, gotowane mięsko, ciemny chleb itd. Wszystko sama, metodą prób i błędów. Dziś zamawiam pudelka, czasu brak na gotowanie. Startowałam z wagi 104kg, dziś mam 76kg !! Nie jest łatwo ale daje radę

- dodała.

Komentatorka "Gogglebox" to idealny przykład osoby, dla której nie ma wymówek. Nie poddała się, choć było jej bardzo ciężko. Kotońska trenowała intensywnie i szczególną uwagę przykładała do ćwiczeń na nogi i brzuch. To te partie ciała były dla niej najbardziej newralgiczne. Dzisiaj może pochwalić się odchudzoną sylwetką i zdrowszym ciałem. Trzymamy kciuki za dalsze treningi. 

Maja Bohosiewicz regularnie odwiedza salę treningową. Pokazała, jak wyglądają jej ćwiczenia: 

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Kotońska schudła prawie 30 kilogramów. Komentatorka z "Gogglebox" wygląda świetnie. "Nie było łatwo - łzy, pot i złość na samą siebie"
Zaloguj się
 • homesicalien

  Oceniono 4 razy 4

  Własnie komentuję artykuł oceniający kobietę, która opisuje przed kamerą swoje wrażenia z oglądania programu, w którym ocenia się talenty ludzi... WTF...

 • wawiak57

  Oceniono 5 razy 3

  Ona nigdy nie wygląda świetnie. Natury nie oszukasz, głowy i intelektu nie przeszczepisz.

 • lotus2008

  Oceniono 4 razy 2

  "popularnym programie "Gogglebox. Przed telewizorem"
  Chyba na Czerskiej.
  Ta "produkcja" twardo rywalizuje o palme pierwszenstwa, na najglupsza rzecz w tv, z takimi dzielami jak te wszystkie "Warsaw Shore" itd.

 • malinajan

  Oceniono 2 razy 2

  Nic wielkiego, moja panno.

 • kolobc

  Oceniono 1 raz 1

  Jedyna osoba ktora to interesuje i cieszy to jej maz... bo w tym wieku jeszcze szczuply tylek moze popukac

 • vito3

  Oceniono 1 raz 1

  cdelne komentarze i ten debil jaja sobie robicie ona powinna miec rente socjalna na leb paczka gwozdzi jest blyskotliwsza od niej i to papiakow

 • miszka_szyfman

  Oceniono 1 raz 1

  Wieku nie oszuka.

 • readme.txt

  Oceniono 1 raz 1

  Bez jaj, bardzo proszę. Monotematyczna, nieciekawa, bez ambicji.

 • louis_von_cypher

  0

  motloch dla motlochu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX