Anna Lewandowska nową prowadzącą w "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska ogłosiła właśnie swój najnowszy projekt. Okazuje się, że trenerka poprowadzi w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" swój własny cykl zatytułowany "Sztuki Walki", o czym poinformowała fanów w swoich social mediach.

"Sztuki Walki" to cykl wywiadów, który Anna Lewandowska zapoczątkowała na swoim portalu Baby by Ann. Do stworzenia tego projektu zainspirowały trenerkę mamy, które każdego dnia walczą z przeciwnościami losu i mimo różnych przeszkód potrafią z powodzeniem oraz pozytywnym nastawieniem łączyć życie zawodowe i rodzinne. 

To, z czym zmagają się niektóre mamy, to, jak walczą każdego dnia dla swoich dzieci, dla ich dobrego jutra, pozostając przy tym mamami uśmiechniętymi, to jest inspiracja i nauka. Dla nas wszystkich. Pełna podziwu dla ich serca i troski postanowiłam poświęcić im cykl wywiadów - napisała Lewandowska w zapowiedzi projektu.

Anna Lewandowska poprowadzi własny cykl wywiadów w Dzień Dobry TVN

Cykl poruszających wywiadów Anny Lewandowskiej tak przypadł do gustu czytelnikom, że trenerka dostała szanse przeniesienia go na ekrany telewizorów i już od 26 marca poprowadzi go na antenie TVN. Już kilka dni temu Ania zapowiadała duży projekt w Polsce, jednak dopiero teraz mogła swoją radością podzielić się z fanami w social mediach:

Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM!Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań! Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzie opowiadał historię niesamowitych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami, ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Właśnie z tej okazji, dzień przed rozpoczęciem w telewizji cyklu "Sztuki Walki", Anna Lewandowska pojawiła w programie śniadaniowym, by zapowiedzieć swój projekt i przybliżyć widzom jego ideę:

Tym, co łączy, wszystkie Sztuki walki jest uśmiech i pozytywna energia, które są ogromnym wsparciem i inspiracją dla innych kobiet, innych mam. Dużo się teraz mówi o tym, że kobiety powinny się wspierać. Myślę, że to słowo "powinny" jest kluczowe, bo nie zawsze tak jest. Chciałam w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają i potrafią to robić, a także że są silniejsze razem - powiedziała na antenie trenerka.
Więcej o: