Marcin Prokop pokazał zdjęcie z młodości. Fani: "Zdecydowanie jak wino"

Marcin Prokop opublikował ostatnio swoje zdjęcie z młodości. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat, dziennikarz przeszedł ogromną metamorfozę. Jego dawny wygląd wywołał skrajne emocje. Dlaczego?

Powodem do opublikowania zdjęcia sprzed lat były urodziny młodszego brata Marcina Prokopa. Właśnie z tej okazji dziennikarz opublikował ich wspólne zdjęcie z dzieciństwa i publicznie złożył życzenia bratu. Obserwatorzy dziennikarza TVN oczywiście dołączyli się do życzeń, ale mimo wszystko ich uwagę przyciągał ówczesny wygląd Marcina Prokopa. Okazuje się, że dziennikarz w młodości wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie.

Jak wyglądał Marcin Prokop w młodości? 

Zdjęcie Marcina Prokopa z młodszym bratem wywołało ogromne poruszenie wśród fanów dziennikarza na Instagramie. Fotografia z przeszłości, a w szczególności metamorfoza, którą przeszedł Marcin, była żywo komentowana przez jego obserwatorów. Jedni uważali, że dziennikarz w młodości miał nie tylko świetną fryzurę, ale także stylówkę, inni zaś twierdzili, że teraz wygląda o wiele lepiej.

Pan Marcin  zdecydowanie jak wino - napisał jeden z fanów. 
Mnie tam się Marcin podoba taki wiotki i długowłosy :) Z brata pewno też wyrósł fajny ktoś - czytamy na Instagramie dziennikarza.

Według obserwatorów, Marcin Prokop w młodości wyglądał niczym muzyk z lat osiemdziesiątych. Jedni zazdrościli mu bujnej czupryny, inni z kolei pisali, że wygląda raczej jak Mikołaj Kopernik.

Zdecydowana większość stwierdziła jednak, że obecnie dziennikarz wygląda zdecydowanie lepiej, a czas działa na jego korzyść. Niektórzy napisali nawet, że dziennikarz wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek i jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? 

 
Więcej o: