Najdroższe aukcje WOŚP. Lunch z Lewandowskim, spotkanie z Siwiec i samochód Chajzera

Gwiazdy chętnie angażują się w pomoc dla WOŚP. W tym roku padły rekordowe sumy za to co oferowali znani i lubiani. Najdroższe aukcje należały do Roberta Lewandowskiego, Filipa Chajzera i Natalii Siwiec.

JOGA w domu dla początkujących

Aktualnie na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są 92 miliony złotych. Duża część tej kwoty, bo aż 12 milionów złotych została zebrana właśnie podczas aukcji na Allegro.Można tam było wylicytować najróżniejsze rzeczy, które oferowały gwiazdy. Samochody, kolacje, treningi, metamorfozy to tylko część z tego co udało się sprzedać. Za niektóre rzeczy trzeba było zapłacić bardzo dużo pieniędzy. 

Kolacja z Robertem Lewandowskim za 150 tysięcy złotych 

Robert Lewandowski rozbił bank, bo za kolację dla dwóch osób trzeba było zapłacić 150 tys. zł. Ze strony aukcji dowiadujemy się, że piłkarz postanowił zrobić niespodziankę osobie, która wygrała i dorzucił dwa bilety na mecz. Kiedy szczęśliwiec będzie mógł zrealizować swoją wygraną? Po wcześniejszym ustaleniu tego z Robertem. Kolacja może się odbyć w Polsce lub w Monachium. 

Fani nie żałowali też pieniędzy na samochód, który wystawił Filip Chajzer. Dziennikarz na licytację wystawił  Volkswagen golf z 1986 r. Szczęśliwiec, który kupił auto musiał za nie zapłacić  61,1 tys. zł. 

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer podjął wielkie sportowe wyzwanie! Niebawem dowiemy się, jak szybko dziennikarz biega

Na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Siwiec, która w ramach aukcji WOŚP zaoferowała spotkanie dzień ze sobą. Cena? 51,1 tys. zł. Z kolei Anja Rubik postanowiła dać na licytację zaproszenie na pokaz Saint Laurent, które ku zdziwieniu wielu zostało sprzedane za  37,1 tys. zł.

Co z Anną Lewandowską i Ewą Chodakowską? 

Obie trenerki również dały na WOŚP coś od siebie. Lewandowska trening personalny, a Chodakowska tydzień metamorfozy. Kwoty, za które można było kupić nie są powalające. Ile trzeba było zapłacić za trening z żoną Roberta Lewandowskiego? Dużo mniej niż za kolację z nim, bo 20,3 tys. zł. Oczywiście nie można powiedzieć, że jest to mała kwota, ale biorąc pod uwagę popularność gwiazdy mogliśmy spodziewać się więcej. W przypadku Ewy Chodakowskiej cena metamorfozy z nią osiągnęła kwotę 23,1 tys. zł. Ta kwota również nie wydaje się być "duża", dlatego że tygodnie metamorfoz, które sprzedaje na swojej stronie niekiedy sięgają takiej samej kwoty. 

Niemniej jednak, nie ważne ile udało się zebrać gwiazdom, ważne, że wszystko było robione w szczytnym celu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

ZOBACZ TEŻ: Aplikacja Diet&Training by Ann podbija internet. Ile kosztuje i co nam daje?

 
Więcej o:
Komentarze (17)
Najdroższe aukcje WOŚP. Kolacja z Lewandowskim, spotkanie z Siwiec i samochód Chajzera
Zaloguj się
 • mysz17200

  Oceniono 20 razy 16

  .... a dzień z Przewodniczącym Rady Europy, p. Donaldem Tuskiem, wylicytowany za 211,1 tys. zł, na której pozycji listy p. redaktorka się uplasował, bo ciekawość mnie trawi?

 • oyesu

  Oceniono 8 razy 6

  Jestem pod wrażeniem Siwieć
  Przynajmniej raz się oddała w słusznej sprawie

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 4

  a co nas może obchodzić samochód wzorcowego idioty .

 • baxter21

  Oceniono 4 razy 4

  A czy chociaż lodzik od Siwieć przewidziany jest ?? Ewentualnie min..a

 • art_102

  Oceniono 10 razy 4

  HALLO!!! -redakcyjny anonimie.....!!
  ....a gdzie spotkanie z Przewodniczącym RE Donaldem Tuskiem za 211 tys.?????

 • vicenteolivio

  Oceniono 7 razy 3

  Spotkanie z Siwiec na kolacji czy przy kawie to jak lizanie lizaka przez folię. Jakkolwiek by Siwiec głupią nie była, to jednak jest piekną i apetyczną kobietą. Chyba, że czegoś nie dopowiedziano i jakieś ru...ko wchodzi w grę... Kiedyś już to Siwiec robiła za grube pieniądze...

 • timbwolf3

  Oceniono 2 razy 2

  A spotkanie z Siwiec to o jakim charakterze? bo pewna opcja tu przychodzi na myśl...

 • rownowaznik

  Oceniono 1 raz 1

  Spotkanie z Siwiec i jej mężem w gratisie. Przecież nigdzie jej samej nie puszcza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX