Salma Hayek w tym roku skończy 53 lata, a ma ciało dwudziestolatki. Jak to możliwe?

Salma Hayek to meksykańska aktorka, która wciąż zachwyca fanów na całym świecie. Gwiazda znana z takich filmów jak "Desperado" czy "Frida", choć w tym roku skończy 53 lata, wygląda jak dwudziestolatka. W czym tkwi jej sekret?

JOGA w domu dla początkujących

Dla niej czas się zatrzymał. Salma Hayek we wrześniu skończy 53 lata, ale dla niej wiek to tylko liczba. Meksykańska aktorka nie tylko podbija od lat serca publiczności dzięki swoim rolom, lecz także dzięki swojej seksownej sylwetce. 

Salma Hayek może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Krągłe pośladki to jej wielki atut. Przy tym wszystkim aktorka jest naprawdę szczupła. Na swoim Instagramie chętnie chwali się zdjęciami w bikini. W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki? 

Jak Salma Hayek dba o sylwetkę?

Zagraniczne media podają, że na talerzu aktorki nie brakuje takich produktów jak sery, orzechy, ryby, a także soja i różne rodzaje kaszy. Gwiazda wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że aktywny styl życia i zdrowa dieta są dla niej naprawdę ważne. 

Na co dzień Salma Hayek trenuje na siłowni, a także uprawia jogę. To pomaga jej zachować smukłą i jędrną sylwetkę.

Choć zachodnie media twierdzą, że to dieta i trening są sekretem pięknej aktorki, to prawdopodobnie w tym wypadku mają znaczenie także jej geny. Choć mogłoby się wydawać, że gwiazda nie pozwala sobie na małe odstępstwa od diety, to okazuje się, że jest jedna rzecz, która jest mało fit, a czasem gości na talerzu u Salmy Hayek. Chodzi o... czekoladę! Gwiazda je ją, gdy ma zły nastrój. Ale efektów ubocznych na jej ciele po niej nie widać. 

Nie da się ukryć, że 53-letnia aktorka wygląda fenomenalnie. 

 
 
Więcej o:
Komentarze (36)
Salma Hayek w tym roku skończy 53 lata, a ma ciało dwudziestolatki. Jak to możliwe?
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 20 razy 12

  Jak to możliwe ? Oczywiście że możliwe !!! Niezawodna metoda nazywa się Photoshop ...

 • stanislawwiejak

  Oceniono 12 razy 10

  Wolę jak zachwycają się Salmą bo była i jest tego warta niż Martusią prezydentówną.

 • klassa

  Oceniono 10 razy 8

  Zaś przeciętna 20-to letnia Polka wygląda jak 53 latka. I co z tego?

 • anmaterko

  Oceniono 14 razy 8

  nawet zadbane ciało 53latki nie jest i nie będzie ciałem 20latki.NAwet gdy,tak jak cialo tej pani,poddawane jest zabiegom chirurgi plastycznej.Salma z pewnością się im poddaje,bo biust ma większy i wyżej niż za młodu. Wbrew grawitacji?

 • lesnojeziorska

  Oceniono 14 razy 8

  Jak to możliwe? Fotoszopa i chirurgia plastyczna, tak to możliwe. Szczególnie pouczające porównanie to cycki Hayek we "Fridzie" i teraz, gdy są większe od jej głowy. Mniej więcej jak Wolszczak w "07" i "Wiedźminie".

 • heresy

  Oceniono 10 razy 8

  Nie wyglada na 20. Chociaż na plus, że się dobrze trzyma i czuje.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 12 razy 6

  Podstawa to trzymać się z daleka od polskiego mięsa ze zdechłych zwierząt, peklowanego solą drogową.

 • sraczezwersacze

  Oceniono 7 razy 5

  Jest bardzo dobrze. Ukłony szacunku i życzyłbym sobie żeby wszystkie 53-latki tak wyglądały. Ale ciała DWUDZIESTOLATKI niestety nie ma... sorry..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX