Celine Dion w końcu zabrała głos w sprawie swojej sylwetki. Jest wściekła

Jakiś czas temu internet obiegły zdjęcia przeraźliwie chudej Celine Dion. Piosenkarka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Co takiego powiedziała?

JOGA w domu dla początkujących

Podczas tygodnia mody w Paryżu wszyscy patrzyli na Celine Dion. Powodem nie były jednak jej stylizacje, a sylwetka która mocno zaniepokoiła jej fanów. Wielu z nich pod zdjęciami pytało, czy gwiazda ma anoreksje, lub cierpi na jakieś zaburzenia odżywiania.Gwiazda przez jakiś czas nie reagowała na te komentarze, ale teraz w końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Co takiego powiedziała? 

Celine Dion udzieliła wywiadu dla The Sun. Zapytana o swoją sylwetkę odpowiedziała w ten sposób. 

Nie chcę o tym rozmawiać. Nie zawracajcie sobie głowy. Nie róbcie zdjęć. Jeśli wam się podoba, będę tu. Jeśli nie, zostawcie mnie w spokoju. Mam teraz okazję do ubierania się w haute couture, które sprawia, że czuję się piękna, silna, nieustraszona i atrakcyjna. Nawet jeśli tylko dla samej siebie. Nie mogę zadowolić wszystkich na raz.

- mówi Celine Dion. 

Gwiazda otwarcie przyznała się do tego, że podoba się teraz sobie i nareszcie może ubierać stylizacje, które wyglądają na niej dobrze, według niej. 

 

Te słowa raczej nie uspokajają. Fani mają kilka teorii. Jedni twierdzą, że drastyczny spadek masy ciała Celine Dion spowodowany jest nowym związkiem, z tancerzem Pepe Munzem. Inni zaś uważają, że piosenkarka zaczęła tak chudnąć po tym jak w 2016 roku straciła ukochanego męża Rene Angelilsa, który zmarł przez raka. 

Pewne jest, że gwiazda nie wygląda już jak dawniej. A czy wy macie swoją teorię, czy wierzycie Celine Dion, że wszystko jest w porządku?

 
Więcej o:
Komentarze (9)
Celine Dion w końcu zabrała głos w sprawie swojej sylwetki.
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 5 razy 3

  To tłumaczenie jeszcze bardziej przygnębia niż jej wygląd. Celine zawsze była bardzo szczupła, ale wyglądała bardzo dobrze - zgrabna, smukła. Jednak przy takiej sylwetce niewiele trzeba, żeby przekroczyć granicę, o co łatwo przy chorobie, stresie, czy traumie, z jaką zapewne się zmaga po śmierci męża..
  Martwi jednak to, ze ona jest z obecnego wyglądu zadowolona, co wynika nie tylko z jej słów, ale również z tego, jak tę chorobliwą już chudość eksponuje. Nie widzi, że to wygląda źle. Nawet jest agresywna w swojej obronie, a to już budzi podejrzenie anoreksji.
  Jej mąż, to był cały jej świat i jedyny mężczyzna w jej życiu, z którym miała bliskie relacje, więc wraz z jego odejściem zawalił jej się świat. To był jej mąż, przyjaciel, kochanek, menadżer, mentor, organizer, pocieszyciel, ojciec jej dzieci, towarzysz, i tak dalej....
  Żyli w swoim, trochę zamkniętym świecie, doskonale czując się w swoim towarzystwie i w zupełności sobie wystarczając, a wszystko to okraszone muzycznym spełnieniem na światowym poziomie, stwarzało im raj na ziemi, który po śmierci męża jej się zawalił.
  Męża poznała, jak miała 12 lat i od tego czasu, to był jedyny meżczyzna, jakiego u swego boku miała. Najpierw w roli menadżera, potem przyjaciela, w końcu męża. Żyła nim i karierą. Trudno się dziwić, że może przeżywać traumę z anoreksją włącznie.
  Może dobrze, ze się wypowiedziała, bo bliscy jej ludzie, koledzy, rodzina zauważą, że nie jest dobrze.
  Zadziwia pisząc - "Mam teraz okazję do ubierania się w haute couture, które sprawia, że czuję się piękna,"
  Po pierwsze, na haute couture zawsze było ją stać i nie potrzebuje do tego okazji, po drugie, jeśli publicznie przyznaje, że potrzebuje takich atrybutów, żeby się poczuć mocna i piękna, do tego mówi to kobieta z taką pozycją w światowej muzyce, to znaczy, że jest zagubiona.

 • wujek_extrema

  Oceniono 3 razy 1

  a moze lepiej zostawic kobiete w spokoju i nie oceniac jej za wyglad. Czyzby kazdy inny czlowiek nie zyczyl sobie tego? Polskie media sa strasznie szybkie zeby ;odchwytywac te "rewelacje". Jakos na zachodzi nikt za bardzo tym sie nie fascynuje

 • lieft

  Oceniono 5 razy -1

  Ale sucha gidyja, znam takie raszple z siłowni i nie tylko, kościste zady i ryje, straszne

 • shtalman

  Oceniono 4 razy -2

  A co z głową? Może by kupiła za frakcję ceny jednej sukienki i butów haut couture bibliotekę z książkami haut litterature

 • wkswks

  Oceniono 4 razy -2

  Straciła męża w wyniki raka a istnieje teoria, ze raka trzeba zagłodzić lub zatrenowac. Mój kolega z byłej pracy wyszedł z zaawansowanego raka i żeby moc wychować dzieci zaczął stosować ta teorie w praktyce. Je mniej niż jego zapotrzebowanie kaloryczne i zaczął biegać półmaratony, trzy dni w tyg robi kilkadziesiąt długości basenu. Tez wyglada jakby miał anoreksję ale jest regularnie badany i ma dobre wyniki. Może Celine tez ze strachu za wszelka cenę chce być szczupła.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 7 razy -3

  Po pierwsze - nigdy nie była gruba, zawsze szczupła, nie jest już dwudziestolatką więc szczupła buzia wygląda już trochę mniej zdrowo niż kiedyś. Robienie z tego HALO jest śmieszne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX