Doda pozuje w bikini. Fan: "Przytyłaś!". Piosenkarka odpowiada

Doda tak jak inne gwiazdy postanowiła spędzić Nowy Rok w Dubaju. Piosenkarka chętnie chwaliła się relacjami na Instagramie z tego pobytu. Nie zabrakło także zdjęcia w bikini. Jeden z fanów zauważył, że gwiazda przytyła.

JOGA w domu dla początkujących

Doda na wakacjach w Dubaju 

Wiele gwiazd w tym roku zdecydowało się spędzić Nowy Rok w Dubaju. Do tego grona możemy zaliczyć chociażby Annę Lewandowską z Robertem, Marinę Łuczenko-Szczęsną z Wojtkiem i Dodę z Emilem. 

Wszyscy świętowali w iście gwiazdorskim stylu. Doda zdecydowała się jeszcze a chwile wytchnienia i z mężem zrobiła sobie dłuższe wakacje. Gwiazda na Instagramie chętnie chwaliła się zdjęciami w bikini. 

 

Doda przytyła? 

Piosenkarka wielokrotnie musiała mierzyć się z opiniami, że ma zaburzenia odżywiania i jest za chuda. Doda oczywiście za każdym razem podkreślała, że nie ma takich problemów, a jej szczupła sylwetka to zasługa zdrowego stylu życia. Piosenkarka przyznała, że odżywia się zdrowo, je często ale mało i nigdy nie je po dwudziestej. 

Jeden z fanów zauważył jednak, że gwiazda chyba przytyła. 

 

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć, ale takiej reakcji z jej strony nikt się nie spodziewał. 

W końcu - napisała Doda w odpowiedzi do komentarza.

Fani pytali, czy to żart bo patrząc na sylwetkę gwiazdy trudno doszukać się dodatkowych kilogramów. Mimo wszystko nie da się ukryć, że Doda w ostatnim czasie wygląda naprawdę kwitnąco. A jej sylwetka? Możemy z powodzeniem ją porównać do tej u Aniołków Victoria's Secret. 

Modelka z bielactwem podbija świat mody. Winnie Harlow debiutuje u Victoria's Secret

 
Komentarze (54)
Doda pozuje w bikini. Fan: "Przytyłaś!". Piosenkarka odpowiada
Zaloguj się
 • jr968

  Oceniono 11 razy 7

  Nie wiem, czy przytyła, ale ma jakiś dziwny problem z domykaniem ust. Na większości zdjęcia są niedomknięte. Zatkany nos, czy co?

 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 13 razy 7

  kolejna dubajka...

 • lumpior

  Oceniono 8 razy 6

  Silikony tyją?

 • krzywelustro

  Oceniono 8 razy 6

  Coraz wyraźniej widać, że Doda powiela ścieżka kariery Violetty Villas.
  Już niedługo głównym miejscem jej występów będą kościoły, obnosić się będzie niemal wyłącznie na różowo, a kojarzona będzie głównie jako niegroźnie zdziwaczała hodowczyni nieokreślonej liczby okolicznych kotów.

 • przyrom

  Oceniono 7 razy 5

  Wszystko sztuczne, nawet głos (nie da się słuchać na żywo ) Proponuję współpracę z Michałem Wiśniewskim. Ten sam poziom ( sorki on sie przyznał ,że śpiewać nie umie)

 • dondario60

  Oceniono 14 razy 4

  Co za brzydka skóra, przebarwienia, pofałdowania. Moja 63 letnia żona ma ładniejszą karnację bez żadnego szprycowania się botoksem, kwasami i bez laserów. Ta doda dba tylko o facjatę! Koszmar!

 • lica79

  Oceniono 7 razy 3

  Żal patrzeć na te silikonowe potwory które zatraciły własne twarze i wszystkie wyglądają tak samo jakby „produkowali” je taśmowo. Szacun dla Joasi Kulig za naturalność i autentyzm, szkoda tylko ze niestety takie kobiety obecnie w mediach są w odwrocie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX