Stifler z Warsaw Shore został dietetykiem? "Ukończyłem dziś trzeci i zarazem ostatni poziom szkolenia"

Damian Zduńczyk, kryjący się pod pseudonimem "Stfiler" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników Warsaw Shore. W programie nie stronił od alkoholu i daleko mu było do zdrowego stylu życia. Teraz zmienił się diametralnie, a jego forma szokuje.

Stifler jest najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem Warsaw Shore 

To jedna z największych metamorfoz uczestniczek programu 'Warsaw Shore'. Z imprezowiczki Eliza stała się fit mamą

Nawet jeżeli nie oglądaliście Warsaw Shore, to z pewnością nie raz widzieliście w sieci memy z udziałem Stiflera. Damian Zduńczyk, bo tak naprawdę nazywa się Stifler nie raz w programie epatował nagością, wymiotował i wlewał w siebie hektolitry alkoholu. Daleko mu było do propagatora zdrowego stylu życia, ale chyba coś się zmieniło. 

Na Instagramie Stiflera możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć, na których chwali się swoim sześciopakiem, a także napina umięśnione ciało. Co więcej uczestnik Warsaw Shore ukończył kurs dietetyczny i zapowiada swój wielki projekt. 

 

Blanka Lipińska to nowa twarz show biznesu. Autorka "polskiego Greya" lubi się chwalić wysportowanym ciałem

Stifler został dietetykiem? 

Stifler na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, z "królem" polskiej dietetyki Jakubem Mauriczem. Mauricz jest szanowany w środowisku sportowym, a także na co dzień współpracuje z wieloma zawodnikami MMA. Co napisał pod wspólnym zdjęciem z Kubą? 

Ukończyłem dziś trzeci i zarazem ostatni poziom szkolenia z dietetyki i suplementacji u @jakub_mauricz. Masa przydatnych i użytecznych informacji z pewnością wzbogaci mój warsztat. Polecam wszystkim zainteresowanym tematyką bycia fit. A ja zabieram się teraz do trawienia tej wiedzy, bo już niebawem ruszam z nowym, własnym projektem! Będzie się działo. 
 

Ukończenie kursu dietetycznego, a także wzmianka o kolejnym projekcie może wskazywać na to, że Stifler myśli o tym na poważnie. Nie wiadomo czy będzie przyjmował w gabinecie, czy postawi na modne w tych czasach rozpisywanie diet przez internet. 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Stifler zmienił image 

Patrząc na zdjęcia uczestnika Warsaw Shore nie tylko obecna forma jest jedyną rzeczą, która rzuca nam się w oczy, ale również zapuszczony wąs. 

 

Dobra zmiana?

Kim Kardashian pokazała jak ćwiczy, ale czy jej trener aby na pewno jest kompetentny?

Więcej o:
Skomentuj:
Stifler z Warsaw Shore został dietetykiem? "Ukończyłem dziś trzeci i zarazem ostatni poziom szkolenia"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX