Pamiętacie blond Anię Lewandowską? Trenerka pokazała stare zdjęcia i mówi 'Nigdy więcej!'

Jakiś czas temu pokazywaliśmy metamorfozę Zosi Ślotały, która postanowiła swoje blond włosy przefarbować na brąz. Również taką zmianę przeszła żona Roberta Lewandowskiego już jakiś czas temu. Ania postanowiła trochę powspominać i na swoim Instagramie pokazała stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Lewandowska kiedyś również należała do grona blondynek, jednak patrząc na te zdjęcia wcale nas nie dziwi jej decyzja, że nigdy więcej nie wróci do takiej fryzury. Pamiętacie Anię w wersji blond? Jeżeli nie, to koniecznie zobaczcie zdjęcia znajdujące się w kolejnych slajdach. Trenerka pokazała również Roberta Lewandowskiego za czasów, kiedy grał w podwarszawskiej drużynie Znicz Pruszków.
Ania Lewandowska pokazała zdjęcia, kiedy była blondynką Ania Lewandowska pokazała zdjęcia, kiedy była blondynką www.instagram.com/annalewandowskahpba

Pamiętacie blond Anię Lewandowską? Trenerka pokazała stare zdjęcia i mówi "Nigdy więcej!"

Jakiś czas temu pokazywaliśmy metamorfozę Zosi Ślotały, która postanowiła swoje blond włosy przefarbować na brąz. Również taką zmianę przeszła żona Roberta Lewandowskiego już jakiś czas temu. Ania postanowiła trochę powspominać i na swoim Instagramie pokazała stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej. Lewandowska kiedyś również należała do grona blondynek, jednak patrząc na te zdjęcia wcale nas nie dziwi jej decyzja, że nigdy więcej nie wróci do takiej fryzury.

Pamiętacie Anię w wersji blond? Jeżeli nie, to koniecznie zobaczcie zdjęcia znajdujące się w kolejnych slajdach. Trenerka pokazała również Roberta Lewandowskiego za czasów, kiedy grał w podwarszawskiej drużynie Znicz Pruszków.

Ania w blond włosach Ania w blond włosach www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska pokazała swoje stare zdjęcia w blond włosach i jest na nich nie do poznania

My kobiety uwielbiamy eksperymentować z naszymi fryzurami. Niestety, czasami zanim dojedziemy do tej idealnej musi upłynąć sporo czasu. Do takiego wniosku doszła teraz Ania Lewandowska, która kiedyś była blondynką, a dziś jest brunetką. Trenerka pokazała stare zdjęcia i skomentowała je tak: 

- 'Pewne jest jedno... że do blondu nie wracam. Hahahahaha'

No cóż, wcale nas ta decyzja nie dziwi. W blond włosach Ania nie wyglądała źle, ale teraz dzięki swojej fryzurze jest bardziej wyrazista i ciemne włosy jej po prostu pasują. 

Ania i Robert w 2007 roku Ania i Robert w 2007 roku www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska na zdjęciu z Robertem z 2007 roku, kiedy piłkarz grał w Zniczu Pruszków

Nie zawsze było tak, że Ania zasiadała na najlepszych stadionach w Polsce, czy w Europie kibicując swojemu mężowi Robertowi. Przypomnijmy, że zanim Lewy trafił do jednego z najlepszych klubów na świecie najpierw grał w takich klubach jak Znicz Pruszków, Lech Poznań, czy Borussia Dortmund. W tym pierwszym, czyli w podwarszawskim Pruszkowie grał w latach 2007/2008, a drużyna ta w tamtych latach grała w II lidze. 

Ania pokazała zdjęcie z tamtego okresu i podpisała je 'Młodzi i piękni'. Fakt, 'Lewciu' za bardzo się nie zmienił od tamtego czasu (no może po za zmianą kolorów włosów niedawno), ale Ania przeszła ogromną metamorfozę. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. 

Lewandowska nigdy nie wyglądała lepiej niż teraz Lewandowska nigdy nie wyglądała lepiej niż teraz www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska nigdy nie wyglądała lepiej niż teraz

Patrząc na to jak prezentuje się Ania teraz, to możemy stwierdzić, że trenerka nigdy nie wyglądała lepiej. Po urodzeniu dziecka Lewandowska ma jeszcze lepszą formę niż przed, a ciemne włosy dodają jej tak zwanego pazura. 

Dobrze, że etap blondynki Ania ma już za sobą. Mamy nadzieję, że Lewandowska nie zmieni tej decyzji i już nigdy nie wróci do blond włosów. 

Więcej o: