Zosia Ślotała już tak nie wygląda. Jej metamorfozę komentuje Ania Lewandowska 'Prawie jak Lewy'

Jeżeli obserwujecie Zosię Ślotałę w mediach społecznościowych, to z pewnością wiecie, że jej wielkim atutem były piękne, długie, blond włosy. Dobrze też wiemy, że kobieta zmienną jest, dlatego Zosia postanowiła całkowicie zmienić swoją fryzurę. Niestety po jej długich, blond kosmykach nie ma już śladu. Metamorfoza bardzo przypadła do gustu jej koleżankom. Maja Bohosiewicz komentuje, że wygląda pięknie, a Ania Lewandowska porównuję jej metamorfozę do Roberta Lewandowskiego. Widzicie podobieństwo?
Zosia Ślotała już tak nie wygląda, metamorfozę komentuje Ania Lewandowska Zosia Ślotała już tak nie wygląda, metamorfozę komentuje Ania Lewandowska www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała już tak nie wygląda. Jej metamorfozę komentuje Ania Lewandowska "Prawie jak Lewy"

Jeżeli obserwujecie Zosię Ślotałę w mediach społecznościowych, to z pewnością wiecie, że jej wielkim atutem były piękne, długie, blond włosy. Dobrze też wiemy, że kobieta zmienną jest, dlatego Zosia postanowiła całkowicie zmienić swoją fryzurę. Niestety po jej długich, blond kosmykach nie ma już śladu.

Metamorfoza bardzo przypadła do gustu jej koleżankom. Maja Bohosiewicz komentuje, że wygląda pięknie, a Ania Lewandowska porównuję jej metamorfozę do Roberta Lewandowskiego. Widzicie podobieństwo

Zosia Ślotała zmieniła kolor włosów Zosia Ślotała zmieniła kolor włosów www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała postanowiła diametralnie zmienić fryzurę, po jej blond włosach nie ma śladu

Rzadko kiedy zdarza się, że gwiazdy aż tak drastycznie zmieniają kolor włosów czy fryzurę. Oczywiście, są takie przypadki, jednak najczęściej podejmują się tego aktorki, które robią to by albo wczuć się w rolę, albo po prostu ją dostać. Tym razem na taką metamorfozę postawiła stylistka i projektantka dziecięcych ubranek Zosia Ślotała. 

Na swoim Instagramie pochwaliła się fotką, na której wygląda zupełnie inaczej. 

Ania Lewandowska porównała metamorfozę Zosi do Roberta Lewandowskiego Ania Lewandowska porównała metamorfozę Zosi do Roberta Lewandowskiego www.instagram.com/miss_zi

Zosia Ślotała została brunetką

Po blond kosmykach na głowie Zosi nie ma już śladu. Gwiazda od teraz dołączyła do grona brunetek. Pod zdjęciem stylistki pojawiło się mnóstwo komentarzy od jej znanych koleżanek, a wśród nich np. takie: 

- 'Piękny' - napisała Natalia Siwiec

- 'Wow!!! Super' - dodała Agnieszka Woźniak-Starak 

Nie mogło również zabraknąć komentarza od Mai Bohosiewicz

- 'Mega pięknie!' 

Pod zdjęciem pojawił się również komentarz od Ani Lewandowskiej, która napisała, że gwiazda przeszła taką metamorfozę jak jej mąż Robert Lewandowski. 

Zosia Ślotała dołączyła do grona brunetek Zosia Ślotała dołączyła do grona brunetek www.instagram.com/miss_zi

Czy stylistka wygląda lepiej w ciemnych, czy może w blond włosach?

Ostatecznie pod jej zdjęciem jej fanki zachwycały się nad metamorfozą. Choć Zosia wygląda teraz zupełnie inaczej, to naszym zdaniem ten kolor bardzo do niej pasuje. Ciekawe czy Zosia już na stałe zostanie przy takim kolorze czy może za jakiś czas wróci do poprzedniej wersji, czyli blondu. A może ciemne włosy jej się tak spodobają, że już za niedługo zobaczymy ją w czarnych włosach? 

A wam, w której wersji się bardziej podoba? 

Więcej o: