granat

Więcej o:

granat

• Delta rozgromiła Granat

Spotkanie miało dwa oblicza. Do 60. min inicjatywa zdecydowanie należała do gospodyń, które w tym czasie strzeliły rywalkom aż pięć goli. Sytuacja odwróciła się dopiero w ostatnich 30 min pojedynku. Co ciekawe, Granat zdobył honorowego gola, grając w dziesiątkę, bowiem boisko z powodu kontuzji

• III liga piłkarska: odrodzenie Granatu?

się po wygranych derbach Antoni Hermanowicz, trener Granatu, który w trzech dotychczasowych spotkaniach stracił aż 17 goli, nie zdobywając żadnego! W odmiennym nastroju szkoleniowiec gospodarzy Sławomir Majak. - Granat oddał dwa strzały w kierunku naszej bramki i wygrał mecz... Inna sprawa, że gdzie w tym czasie

• Piłkarki Czwórki lepsze od Granatu

W rundzie jesiennej gospodynie pewnie uporały się z Granatem w Radomiu. Jednak kilka dni później rywalki Czwórki otrzymały walkower, bowiem w składzie podopiecznych Wojciecha Pawłowskiego zagrała nieuprawniona zawodniczka. Choćby dlatego radomianki chciały udowodnić Granatowi, że są zespołem

• III liga piłkarska: pierwsza wygrana Granatu

Pięć bramek w przeciągu 35 minut po przerwie - to najkrótsze streszczenie wydarzeń z lokalnych derbów Granat Skarżysko - Orlicz Suchedniów. O tę jedną lepsi byli gospodarze. Orlicz aż do 82. minuty prowadził na boisku w Skarżysku 2:1. Gospodarze mieli jednak zabójczy finisz. Najpierw strzelec

• Piłkarz z Radzionkowa odpalił na boisku granat

nie na drużyny, które zostawiliśmy z tyłu - mówił Suker. Wynik ustalił Piotr Rocki, który po strzeleniu bramki urządził małe przedstawienie dla kibiców. Doświadczony piłkarz zebrał kolegów w małą grupkę, a potem odegrał rolę żołnierza i "rzucił" między nich granat. Dobry humor dopisywał też piłkarzom Ruchu w