błędy

Więcej o:

błędy

• Rywalka Świątek powinna się wstydzić. "Byłam królową". Błąd za błędem

porażek. Nie wygrała żadnego turnieju i była tylko w dwóch finałach: w Stuttgarcie z Igą Świątek (1. WTA) 2:6, 2:6 i S-Hertogenbosch z Jekatieriną Aleksandrową (20. WTA) 5:7, 0:6. - Myślę, że w tym sezonie byłam królową podwójnych błędów. Jeśli macie jakieś pytania, myślę, że mój trener jest gdzieś w

• Dawid Kownacki: Popełniłem bardzo dużo błędów

może zrobić w takiej sytuacji, to zamykać ludziom usta. Na boisku. Nie mówiąc i pisząc niczego. Dlatego przestałeś się udzielać w mediach społecznościowych? - Dlatego. Za bardzo się udzielałem, to był błąd. Konta nie usunąłem, czasem zaglądam, ale nic więcej. Bo potem wpisy i opinie długo zostają w

• Dariusz Wołowski: Gra błędów

Ta opinia pozostawiła w psychice graczy Milanu i Interu tak trwały ślad, że przez 180 minut rywalizacji o finał nie mogli się wydostać spod wpływu motywacji negatywnej. Jedni i drudzy starali się nie dać wygrać lokalnemu rywalowi, zamiast próbować wygrać samemu. Unikali błędów takim nakładem sił

• Były bramkarz Juventusu ocenił błędy Szczęsnego. "Nie ukrzyżujcie go"

Juventus prowadził już 2:0 z Udinese (bramki zdobyli Paulo Dybala i Juan Cuadrado), ale w drugiej połowie Wojciech Szczęsny popełnił dwa katastrofalne błędy i mecz zakończył się remisem. Najpierw, na początku drugiej połowy, Polak nie złapał wydawałoby się prostego strzału Tolgaya Arslana

• Fitness - jakie błędy popełniamy najczęściej?

sobie pytanie dlaczego tak jest i co robicie źle? Oto kilka najczęstszych błędów popełnianych przez panie (i nie tylko) w podejściu do szeroko pojętego tematu fitness. Oto 4 najczęściej popełniane błędy: 1) Nieodpowiedni plan diety i treningu Jakże często zdarza się, że kobiety w pogoni za wymarzoną sylwetką

• Fatalny błąd w CS:GO. Prawie nie do wykrycia

Bugi dotyczą niemal każdej, większej lub mniejszej gry. Wykorzystywanie ich w rozgrywce multiplayer jest jednak zakazane i porównywane do oszukiwania. W CS:GO pojawił się jednak taki błąd, który może być łatwo stosowany, a którego ciężko wykryć. Jak działa bug? Błąd wykrył jeden z graczy